Opis forum
Witam
W przypadku osób uczęszczających na przedmiot Technologia młynarstwa i kaszarstwa istniejej możliwość pisania popraw w czasie zajęć w dn. 26.11.11, podczas gdy ciasto będzie fermentowało w komrze lub wypiekało się w piecu. Proszę o dobre przygotowanie się do poprawy.
Pozdrawiam
M. Kasprzak
Offline
Lp. Nazwisko i imię Ocena laboratoryjna Skrobia
1. Bielecka Renata 2 2
2. Biernat Aleksandra 4 4
3. Boryga Karolina 4 4
4. Budkowska Katarzyna 2 3,5
5. Burek Konrad 4 4
6. Futyma Małgorzata 4 2
7. Gąsior Mariusz 2 2
8. Gębala Diana 2 4
9. Konoszczuk Joanna 3 3
10. Kościuczyk Agnieszka 2 2
11. Kowalczyk Konrad 3,5 2
12. Kuna Magdalena 3 2
13. Małaj Agnieszka 3 2
14. Marchut Magdalena 2 2
15. Nowotnik Ilona 2 2
16. Podgórska Karolina 2 2
17. Taramas Wioleta 5- 4
18. Tomaszewska Małgorzata 2 4
19. Adach Mariusz 4 3,5
20. Barwiak Anna 4,5 4,5
21. Bielawska Agnieszka 3- 3
22. Górna Monika 3 2
23. Jamróz Anna 2 4
24. Kamińska Ewelina 3,5 2
25. Kasperek Agata 4 3
26. Kulesza Andrzej 2 2
27. Kuś Weronika 3 2
28. Lenart Renata 2 2
29. Łata Paulina 3- 2
30. Mielniczuk Katarzyna 2 2
31. Mitura Aleksandra 3,5 4
32. Ostrowska Emilia 2 2
33. Tomczyk Olga 2 2
34. Tymoszuk Emilia 3- 3
35. Urban Katarzyna 2 2
36. Zaręba Katarzyna 2 2
37. Hryciuk Agnieszka 2 2
38. Dziepak Barbara nb nb
39. Maziarz Tomasz 2 2
Lp. Nazwisko i imię Makaron Pieczywo
1. Bednarz Agata 2 2
2. Bęczyński Bartłomiej 2 2
3. Brzuszek Ewelina 3 2
4. Gajownik Szymon 2 2
5. Goluch Paulina 2 2
6. Goździołko Katarzyna nb nb
7. Jakubczak Magdalena 2 2
8. Koneczna Iwona 2 2
9. Kopeć Marek nb nb
10. Krawczyńska Magda 2 2
11. Lalik Aneta 2 3,5
12. Mrugała Ewelina 2 3-
13. Pępek Monika 2 2
14. Rolewicz Aleksandra 2 2
15. Sawera Aleksandra 2 3-
16. Sikora Justyna 2 2
17. Sośniak Karol 2 2
18. Strońska Anna 3,5 2
19. Bąk Patrycja nb nb
20. Dzirba Katarzyna nb nb
21. Gąsławska Agnieszka 2 2
22. Grzegorczyk Aneta 2 2
23. Jurecka Emilia 2 2
24. Kawka Łukasz nb nb
25. Klech Jakub 2 2
26. Kozak Artur 2 2
27. Kubera Anna 2 2
28. Piędzia Paweł 2 2
29. Sajak Krzysztof 2 2
30. Samojluk Małgorzata 2 2
31. Sieniec Ewelina nb nb
32. Świnarska Renata 2 2
33. Witek Sylwia 3,5 2
34. Wróblewska Paulina 3,5 2
35. Dworak Emilia 2 2
Ostatnio edytowany przez gonia_89 (2011-11-15 12:08:30)
Offline